MENU

   

O NAS

 • dr inż. arch. kraj. Wojtek Bobek


  Nasz szef i lider zespołu, dr inż. architekt krajobrazu, członek SPAK, Polskiej Rady Arborystyki oraz Międzynarodowej Grupy Roboczej ds. Statyki Drzew. Jest także certyfikowanym Inspektorem Arborystyki - European Tree Technican i Certyfikowanym Supervisorem Europejskiej Rady ds. Drzew (EAC). Wykłada dendrologię, zagadnienia związanie z arborystyką, urządzaniem zieleni, zabezpieczaniem terenu i drzew. Udziela konsultacji projektowych i przyrodniczych na kierunku Architektura Krajobrazu na Politechnice Krakowskiej. Stara się zmieniać na lepsze standardy opracowań dotyczących zieleni. Prowadzi rozliczne kursy, szkolenia, wykłady dla pasjonatów i zainteresowanych. W pracy naukowej zajmuje go najbardziej statyka drzew, metody pomiarowe i analityczne, ocena ryzyka, jakie stanowią drzewa dla otoczenia, problemy skutecznego zarządzania drzewami, adaptacja roślin do trudnych warunków, a także historia introdukcji roślin oraz ich stosowania w ogrodach i zieleni miejskiej.

   

  mgr inż. arch. kraj. Gabrysia Młyńska


  Tytuł magistra inżyniera architekta krajobrazu zyskała broniąc pracy dyplomowej pt. „Białucha. Rzeka otwarta na mieszkańców – koncepcja zagospodarowania brzegów”. W trakcie studiów prowadziła ożywioną działalność naukową, która zaowocowała licznymi projektami zrealizowanymi w ramach koła studenckiego „ARBORIS”, którego była współzałożycielką oraz wyróżnieniem w ogólnopolskim konkursie na „Opracowanie koncepcji zagospodarowania wybranych terenów zielonych” w ramach I Krajowej Wystawy „Miasto i Ogród” w Pile. W architekturze krajobrazu najciekawsze są dla niej drzewa w tkance miasta a także grożące im szkodniki i choroby. Bierze udział w inwentaryzacjach zieleni, jest niezrównana w opracowywaniu map, wykonuje projekty nasadzeń zieleni a także zajmuje się wykonywaniem dokumentacji w postępowaniu o wycinkę. Najbardziej ceni sobie pracę w terenie. Żaden „busz” nie jest jej straszny.

   

  inż. arch. kraj. Anna Witek


  Absolwentka Architektury Krajobrazu na Politechnice Krakowskiej oraz kulturoznawstwa na Uniwersytecie Śląskim. Laureatka II miejsca w konkursie "Aleja podróżników, odkrywców i zdobywców" na koncepcję zagospodarowania terenu wzdłuż al. Lema w Krakowie (praca zbiorowa) oraz wyróżnienia w konkursie "Zielona Inwestycja" na projekt nasadzeń zastępczych w Krakowie - Branicach (praca zbiorowa). Zajmuje się inwentaryzacjami zieleni, opracowywaniem map, projektami nasadzeń zastępczych i dokumentacją fotograficzną. Super moce - obsługa oprogramowań gisowskich i R3 Trees. Interesuje się kształtowaniem miejskich przestrzeni przyjaznych dla ludzi oraz rewitalizacją terenów poprzemysłowych.

   

  WSPÓŁPRACA

  Przy realizacji powierzonych nam zleceń korzystamy z wiedzy i doświadczenia wielu specjalistów.


id: 19
Array
(
  [id] => 19
  [lang] => 
  [deb] => ---------
v1=
v2=
v3=
v4=
v5=
v6=
v7=o nas,19
v8=19
v9=
)